O nas

Royal School

Wierzymy, że absolutnie każdy może nauczyć  sie języka obcego! co więcej jesteśmy przekonani, że można to zrobić w sposób przyjemny :) dołączysz? 

 

Masz do wyboru angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski ,czeski i japoński. Prowadzimy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji.

 

Nasi uczniowie często mówią, że czują się u nas jak w domu. Dbamy o dobrą atmosferę w szkole i na zajęciach, rozmawiamy o preferencjach i celu nauki, na bieżąco badamy zadowolenie naszych uczniów, słuchamy sugestii i rad aby sprostać Waszym wysokim oczekiwaniom. U nas nikt nie jest numerkiem w dzienniku, znamy naszych uczniów po imieniu.

 

poznaj naszą kadrę

 

Royal School – Opolska Marka 2019

 

3-go kwietnia  2019r. otrzymaliśmy nagrodę –  OPOLSKA MARKA 2018.

 

Ta prestiżowa nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i uhonorowaniem 12 letniej pracy. 
Wierzymy, że absolutnie każdy może nauczyć sie języka obcego, o czym przekonały się już setki, a może i tysiące osób :) dziękujemy, że jesteście z nami i dzięki Wam możemy realizować swoją misję.

 

Jesteśmy szczęśliwi i jeszcze bardziej zmotywowani do pracy.

Dlaczego uczymy?

Wierzymy, że absolutnie każdy może nauczyć się języka obcego. Co więcej, jesteśmy przekonani, że można to zrobić w sposób przyjemny. Stąd nasze hasło… „nauka języka, która sprawia przyjemność to nasza filozofia!”.

Ciągle wprowadzamy nowe języki, tworzymy nowe produkty i nowe rozwiązania dotyczące nauki języków obcych gdyż naszą intencją jest dotarcie do jak największej ilości osób w Polsce, a może i na świecie. Chcemy burzyć bariery językowe i budować w Was przekonanie, że nauka języka może być i  jest wesoła, łatwa i przyjemna. Dołączysz? 

 

 

Co nas wyróżnia?

  • uczymy 8 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, czeskiego, rosyjskiego, francuskiego i japońskiego
  • liczne nagrody: Opolską Markę 2018, I MIEJSCE w konkursie Marszałka „Opolskie dla Rodziny” w kategorii edukacja – rok 2018, LAUREAT ogólnopolskiego konkursu „Orły Kształcenia 2018”, II MIEJSCE w plebiscycie  „Opolska Rodzina”  2017
  • kursy dla dzieci prowadzone są wg naszej autorskiej metody LioneR, dla młodzieży wg naszej autorskiej metody SheRlock, dla dorosłych wg Metody Komunikatywnej oraz naszej autorskiej metody The Royal Games
  • posiadam Akredytację Opolskiego Kuratora Oświaty 
  • większość kadry lektorskiej stanowi zgrany, niezmienny od ponad 10 lat zespół profesjonalistów. Jest to ogromny atut naszej szkoły. 
  • jesteśmy w trakcie nagrywania kursów online „Angielski w podróży” (kursy będą w naszej ofercie od marca 2020r)
  • poza kursami językowymi proponujemy naszym klientom tłumaczenia, audyt językowy oraz półkolonie językowe
  • jako jedyna szkoła językowa w Opolu jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TGLS oraz partnerem Cambridge English
  • kochamy to co robimy :)

 

 

Zapisz się na kurs