Półkolonie językowe – lato 2019

O półkoloniach językowych w Royal School 

Półkolonie są skierowane dla dzieci w wieku 7-10 lat, które lubią wyzwania i przygody. Wszystkie zajęcia są prowadzone po angielsku, podczas posiłków, ubierania się czy spaceru opiekunowie rozmawiają z dziećmi po angielsku. Tym sposobem dzieci będą miały 8 godzin angielskiego dziennie, a więc 40 godzin podczas całych półkolonii. Naszym celem jest pokazanie dzieciom, że angielski jest fajny, można się nim bawić, można go zrozumieć i się nim komunikować. Tydzień  nie wystarczy aby dziecko płynnie posługiwało się językiem, nie ma cudów, ale z pewnością da Twojemu dziecku wiarę w swoje umiejętności i bardzo pozytywne skojarzenia z językiem obcym co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Nasze półkolonie to gwarancja wspaniałej zabawy oraz efektywnej nauki angielskiego. 

 

 

Turnusy w wakacje 2019

Każdy turnus trwa 5 dni*

  • 1 lipiec – 5 lipiec
  • 8 lipiec – 12 lipiec
  • 15 lipiec – 19 lipiec
  • 22 lipiec -26 lipiec
  • 29 lipiec – 2 sierpień
  • 5 sierpień – 9 sierpień
  • 19 sierpień – 23 sierpień
  • 26 sierpień – 30 sierpień

warunkiem utworzenia grupy jest zapis min 6 dzieci na ten sam turnus

Dlaczego warto? 

 

Ciągły kontakt z j. angielskim

Twoje dziecko będzie otoczone językiem 9 godzin dziennie, 45 godzin w ciągu całych półkolonii. To solidna dawka języka, która w połączeniu z zabawą da Twojemu dziecku przekonanie, że język angielski jest łatwy i fajny. 

 

Praktyczny angielski 

Dzieci będa odgrywały scenki po angielku w prawdziwej restauracji, zabierzemy je do sklepu czy hotelu itp. dzięki czemu nauczą się najbardziej potrzebnych zwrotów i zdobęda wiarę w swoje językowe umiejętności.

 

Ćwiczymy umysł i ciało 

Joga, techniki relaksacyjne, medytacja to wspaniałe nerzędzia, które  pomagają wyciszyć emocje i poprawiają koncentrację. Te umiejętności są kluczowe nie tylko w nauce języka obcego. 

 

Pobudzamy zmysły

Podczas gotowanie, wyjść na kręgle, do kina czy teatru opiekunowie rozmawiają z dziećmi tylko po angielsku. Dzieci wykorzystają swoje wszystkie zmysły – smakują, słyszą, oglądają, dotykają, czują, dzięki czemu zapamiętywanie przebiega dużo sprawniej. 

 

Inspirujemy 

Podczas półkolonii dzieci będą miały możliwość spotkania i porozmawiania (oczywiście po angielsku) z ciekawymi gośćmi. Gill – jogin, model, aktor, Vimala – wokalistka, Todd – rodowity Amerykanin, Asia – tancerka w znanym zespole, Aisha – 20 latka z Kirgistanu, która biegle mówi 5 językami  

 

Dbamy o bezpieczeństwo 

Poza wspaniałą zabawą, nauką języka, smacznymi i pożywnymi posiłkami zadbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka.  To dla nas sprawa priorytetowa! 

 

Ile jest dzieci w grupie?

Od 6 do 12 dzieci w grupie.
Mała grupa to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego dziecka.

 

Jak wygląda plan półkolonii?

pobierz szczegółowy plan półkolonii

 

Ile to kosztuje?

 

* przy zapisie do 31-go maja
cena promocyjna 500 zł

 

ZAPISZ swoje dziecko na niezapomnianą wakacyjną przygodę z językiem angielskim. Przy zapisie do 30-go maja 150 zł taniej!!! 

 

Zadzwoń 790428959 lub napisz do nas info@royal.opole.pl 

 

 

Zapisz się na kurs